У селі Стратин Рогатинського протопресвітеріату при церкві Покрови Пресвятої Богородиці вже другий рік поспіль відбувається дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом». Цьогоріч учасниками табору стали близько п’ятдесяти дітей віком від 5 до 16 років, серед яких юні мешканці та гості села. Протягом тижня діти мали нагоду не лише з користю провести вільний час та набратися сил, але й знайти друзів, довідатися багато нового та, найголовніше, ще ближче пізнати Бога.

Кожен день нашого табору розпочинався з Молебню до Пресвятої Богородиці чи Божественної Літургії. Усі охочі мали можливість приступити до святих Таїнств Покаяння та Святого Євхаристії. Після молитви церковне подвір’я наповнювалося дзвінким дитячим сміхом від веселих ігор, запальних бансів та командних змагань. 

Варто зазначити, що цьогоріч табір проходив під гаслом “Дорогами віри”. Щодня разом з дітками ми відкривали для себе значення і велич такої важливої чесноти, як віра, котра є основою християнського життя. Для кращого розуміння теми ми наводили приклади живої віри з історії Божого народу, зокрема, розмовляли про біблійних постатей і чудесне життя та діяльність святих українського народу. Загалом, завдяки таким заняттям малеча вчилася розуміти слово Боже, пізнавати і любити світ через спілкування з Богом.

Окрім духовної науки, учасники табору пізнавали Божу любов через різноманітні веселі ігри та квести, з яких найбільше, мабуть, усім запам’яталися «Пошук скарбів», «Рибки», «Веселі карамелі», «Солодкий капелюх» і «Парасольки». 

Організатори прощі до Крилоса розповіли про її деталі [ФОТО+ВІДЕО]

Святий Апостол Яків навчає нас, що наша віра виявляється у добрих ділах, які потрібно робити таємно. Впевнені, що дітвора є безмежно милосердна, бо засвоїла цей урок найкраще, адже ми його закріпили  нашими вчинками завдяки своїм таємним друзям, а за допомогою молитви на вервиці ми стали ближчими до Бога, наповнили свої серця справжньою радістю і любов'ю.

Останнього дня всі присутні отримали пам'ятні фото і подарунки, а батьки мали нагоду на декілька хвилин стати учасниками табору та разом зі своїми дітьми прославляли Бога.

Сподіваємось, що отримані знання слугуватимуть надійним дороговказом для молоді у майбутньому, а незабутні враження та емоції завжди житимуть у маленьких дитячих серцях.

Безмежно вдячні Богові за можливість проведення табору, отцю Дмитру Шиманському та їмості Іванні, талановитим кухарям, турботливим батькам, аніматорам з парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Рогатина та особливо усім діткам-учасникам табору!

 Ольга Галак та Ольга Винничук

 

 

Пасторальне планування

Грудень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5