Днями завершив свою роботу цьогорічний пришкільний християнський табір «Веселі канікули з Богом», який з благословення декана Калуського митрофорного протоієрея о. Михайла Бігуна діяв на базі дитячої юнацької спортивної школи «Сокіл» під патронатом священиків о. Миколи Крушеца, о. Віктора Миндюка і братів-семінаристів Романа Носика й Святослава Данилця.

У ньому духовно збагачувалися й набиралися сил півтора сотні дітей калуських парафій св. Архистратига Михаїла, святого Андрія Первозванного, святих рівноапостольних Кирила і Методія й Успення Пресвятої Богородиці.

– Ці літні християнські табори мають велике значення для духовного виховання підростаючого покоління, – каже декан Калуський. – Програма табору передбачає християнське виховання дитини, формування моральної поведінки. Діти отримують знання про Святу Літургію св. Івана Золотоустого, спільно беруть участь у молитві, вервиці, тематичних годинах, іграх, спортивних естафетах тощо.

Кожен табірний день був насичений як духовною, так і культурною програмою. Розпочинався з ранкової молитви та бансів. Щодня відбувалася молитва на вервиці й катехизація, яку проводили о. Віктор Миндюк і брат Роман Носик. З дітьми гралися аніматори з палацу культури «Мінерал». «Creative club» на базі Калуської шостої школи провів квест. Діти відвідали басейн «Акваторія», подивилися виставу в ПК «Юність», переглянули фільм у кінотеатрі «Час кіно».

У Стратині провели Веселі канікули з Богом

Учасники табору «Веселі канікули з Богом» відвідали церкву святого Архистратига Михаїла. Після молебню та вервиці настоятель церкви прот. Михайло Бігун надав дітям науку про храм і молитву. Вони також отримали благословення протопресвітера.

За словами декана Калуського, для духовного відпочинку й оздоровлення дітей залучені батьківські кошти, а також кошти міського та районного бюджетів.

Прес-служба Калуського протопресвітеріату

Пасторальне планування

Грудень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5