З 12 по 15 серпня на парафії Святого Архистратига Михаїла у селі Старі Кривотули Тисменицького деканату відбувся І парафіяльний табір «Божі діти». Тема табору: “Чесноти–скарб для неба».

Кодного дня на дітей чекала нова тема, зокрема - Божі чесноти: «Віра, надія, любов»; «Кардинальні чесноти: мудрість, мужність, справедливість та поміркованість»;  Божественна Літургія – Проскомидія; Літургія Слова та Літургія Жертви.

Загалом в таборі взяли участь 87 дітей, які перетворили подвір'я церкви на дзвінкоголосий радісний палац Божої Любові. Розпочинали і завершували свій день учасники табору  молитвою "Царю Небесний", щоб просити Святого Духа про провід і опіку.

Ініціатор і сподвижник табору – о. Ігор Пилипчук, окрім організаційних питань, проводив активні бесіди з дітьми та протягом табору розповім юним таборянам про значення та суть Божественної Літургії.

 Покликані Богом. На Прикарпатті розпочалася молодіжна проща до Гошева [ВІДЕО]

Назагал тих кілька днів пролетіло непомітно, а діти щасливі та переповнені радістю розпочали підготовку до нового навчального року.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Повідомив Богдан Нагорняк,
співкоординатор табору