У понеділок, 26 серпня, відбулася парафіяльна проща громади св. Дмитрія УГКЦ с. Княжолука до Марійського духовного центру "Зарваниця".

Рано-вдосвіта, парафіяни св. Дмитрія УГКЦ із с. Княжолука, разом зі своім настоятелем о. Ігорем Ліпчанським вирушили до всесвітньовідомого відпустового Марійського центру "Зарваниця". Прибувши спершу до парафіяльноі церкви, парафіяни молилися Божественну Літургію біля чудотворноі Зарваницькоі ікони Матері Божоі.

У Службі знадували своіх рідних, парафіян, тих які не змогли поіхати, своіх односельчан, воінів, волентерів та медиків на війні. Опісля помолилия Молебень та отримали благословення мощами святих.

Далі вірні помандрували до площі перед Собором і розпочали "Хресну дорогу". Відтак, стаціі хресноі дороги привели прочан до унікального місця - "Украінсього Єрусалиму". Там кожен зміг побачити зменшену копію міста Єрусалиму та найважливіші місця, де ходив Спаситель. Гріб Господній, сходи до Пилата, Давидова вежа, Стефанові ворота, купіль Витезда та інші місця зачаровували присутніх. Також відвідали монастир Студійського Уставу.

 У Кінашеві відбулася деканальна Хресна дорога [ФОТО]

На цьому проща не завершилась, адже Зарваниця - це цілий комплекс храмів, каплиць, монументів. Тому вірні відвідали ще Собор, Підземну церкву, джерело, купіль, а найвідважніші скупалися у холодній цілющій воді.

Сповнені вражень, з молитвою та духовними співами на устах прочани повертались у рідне село, щоб поділитися з рідними пережитим та побаченим.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Пресслужба Долинського деканату УГКЦ