У навечіря празника Успення Пресвятої Богородиці, 27 серпня, у парафії Всіх Святих (Калинова Слобода) м. Івано-Франківська відбулися молитовні чування з нагоди свята та благословення мощами Святого Отця Піо.

На спільні моління зібралися місцеві парафіяни, гості та друзі парафії. Розпочалися чування зі Святої Літургії, яку очолив та виголосив першу науку адміністратор парафії о. Євген Андрухів у співслужінні диякона Олега Жилавого.

На Великій вечірні з Литією, вірні зі щирим серцем просили Богородицю «Не забудь, Владичице, відданого тобі народу, що з вірою святкує пресвяте твоє Успіння» (Стихира на Господи взиваю).

 Учні Католицької гімназії побували в Меджугор'є [ФОТО]

Кожний мав можливість приступити до мощей Отця Піо та просити прощення душевних і тілесних недуг. У часі молитовних чувань молільники мали нагоду збагатитися духовними науками о. Івана Стефурака та о. Віталія Федуна. Також вірні приступили до Таїнства Сповіді. На завершення відбулася молитва Taizé у супроводі музичних інструментів та окроплення свяченою водою.

 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив Михайло Макар