З 26 серпня по 1 вересня 2019 р.Б. на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох - о. Іван Сас), Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ був організований і проведений дитячий табір "Канікули з Богом - 2019". Аніматорами табору були учасники молодіжної християнської спільноти "Агіос" (парафії отців редемптористів) та місцева парафіяльна молодіжна спільнота "Метаноя".

Кожен таборовий день розпочинався спільною молитвою Божественної Літургії. Опісля відбувалася реєстрація учасників, руханка та розпочиналася щоденна катехизаційна зустріч. На цих духовних розмовах діти роздумували над важливими християнськими цінностями, які має плекати в своєму житті кожен з нас.

Таборовий день був наповнений не лише молитвою і роздумами, але й був насичений іграми, танцями бансів, майстерками, естафетами і т.п. Кожного дня у таборі брало участь близько 100 дітей.

В Івано-Франківську відбулася молитва за участю брата Жана-Даніеля зі спільноти Тезе

Завершився табір у неділю, 1 вересня, подячною Божественною Літургією, після якої священники парафії склали щирі слова вдячності всім, хто своєю працею, коштами та допомогою долучився до його проведення. По завершенні молитви всім дітям та молоді парафії було уділено благословення на успішний новий навчальний рік.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело: kom.if.ua