21 вересня Церква вшановує свято Різдва Пресвятої Богородиці, - подія, з якої розпочалося відкуплення людського роду. Цього дня храмове свято відзначала парафія Різдва Пресвятої Богородиці, що в місті Івано-Франківську.

Як зазначив о. Микола Шиманський, символічно, що саме богородичними святами розпочинається і завершується церковний рік, адже Марія відіграла чи не найбільшу роль в історії відкуплення людей з гріховної неволі. Бог захоронив Богородицю від первородного гріха, бо наперед вибрав її матір'ю Спасителя. Тож коли йдемо до храму, то приходимо не як гості, а як діти до матері, оскільки Марія є нашою Небесною Заступницею. 

Народження Богородиці є для нас сповненням надії, бо вона найкраще розуміє всі наші потреби. Тож просячи в неї допомоги, вітаймо Богородицю як нашу матір, водночас стараймося наслідувати у своєму житті Пресвяту Богородицю, бо "Блаженні ті, що слухають Слово Боже і зберігають його."

«Молитва - найбільша сила в наших руках», - Митрополит Володимир до школярів у Гошеві

Урочисті богослужіння розпочалися в переддень молитвою Великої Вечірні з Литією, опісля якої в храмі відбулися молитовні чування, що приготувала та провела молодь парафії. Духовенство спільно з вірними вітали в храмі всіх парафіян, гостей, представників влади, зокрема, міського голову п. Руслана Марцінківа, який по завершенні богослужінь вручив грамоти та подяки священнослужителям місцевої парафії. 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Джерело: cerkva-ugcc.if.ua

 

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2