У день Різдва Пресвятої Богородиці, 21 вересня, вірні парафії Перенесення мощів святого Миколая в с. Петранка Брошнівського деканату відзначили храмове свято. Святкову Божественну Літургію відправив адміністратор церкви о. Володимир Лесюк у співслужінні зі священниками сусідніх парафій.

Із такої важливої нагоди в цей святковий день у Петранку долішню завітали о. Іван Носик з с. Вербівка, о. Роман Шлапак з с. Камінь, о. Ярослав Миндюк з с. Лоп’янка, о. Василь Пастернак з с. Брошнів і о. Юрій Сеничак, адміністратор церкви св. Юрія в Петранці горішній.

Зі святковим духовним словом до вірян звернувся о. Роман Шлапак. Він наголосив на важливості початку церковного року, повернувся в історію родоводу Марії й звернув увагу вірних на силі родинної молитви, бо отримуємо по своїх молитвах. Закликав присутніх молитися за військових, які моляться в сирих окопах і завжди пам’ятають, що за їхніми плечима їхні родини, сусіди і вся Україна

 «Ворота до Неба» - новий іконостас постав у с. Нараївка [ФОТО+ВІДЕО]

Цьогоріч святковий сільський храм наповнював божественний спів церковного хору з смт Брошнів-Осада, який вперше завітав у Петранку. У стінах храму велично звучав церковний гімн «Боже великий, єдиний!».

З вітальним словом до петранчан і гостей села звернувся о. Володимир Лесюк. Неодноразово звучало «Многая літа!». А місцеві школярі вітали гостей-священиків поетичним словом і піснею (готувала їх катехит Оксана Максимів).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Повідомила Дарія Ониськів

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2