В ніч з 12 на 13 жовтня на парафії Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, відбулися традиційні нічні чування. На спільні моління зійшлося близько півсотні вірян не тільки з парафії, але й з цілого міста.

Розпочалися моління з Вечірні, після якого п. Ірина Попович провела молитву в дусі Тезе. Це особливий вид молитви, який базується на роздумах над Святим Письмом, співом різних уривків з книги Псалмів, а також перебуванням в тиші.

Опісля присутні почули науку від о. Богдана Сабало та помолитися вервицю, яку провели учасники спільноти "Матері в молитві".

Далі відбулася перерва на чай-каву, під час якої вірні мали нагоду поспілкуватися тет-а-тет з душпастирями.

Повернувшись знову до молитви, вірні вшанували св. Пантелеймона, мощі якого в цей вечір знаходилися на парафії. Священники відслужили акафіст до святого, а о. Володимир Лукашевський розповів про його життя, закликаючи присутніх до наслідування подиву гідного життєвого шляху мученика.

Після чого душпастирі помолилися молитви на оздоровлення, а о. Богдана благословив присутніх св. Єлеєм.

Кульмінацією молінь стала Божественна Літургія під час якої о. Богдан Сабало звернувся до присутніх з повчальною проповіддю, в якій закликав бути чуйними та мудрими, як євангельські діви, про які, до слова, було Євангеліє дня.

 

На завершення, о. Володимир подякував присутнім за молитву, а отцю-проповіднику за служіння. Після чого о. Богдан благословив усіх освяченою водою.

Пригадуємо, що нічні чування на нашій парафії відбуваються щомісяця з 12 на 13 число.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ