Свято Покрови Пресвятої Богородиці є одним із найважливіших для християн, а для українців особливо, адже Богородиця вважається покровителькою козацтва. Традиційно в це свято відзначаємо також створення УПА, День захисника Вітчизни та згадуємо тих, хто віддав чи віддає своє життя в боротьбі за волю і незалежність України.

Напередодні свята у неділю, 13 жовтня діти, молодь та батьки катехитичної школи "Воскресіння", що з 2010 року діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ після спільної Служби Божої в катехитичному центрі здійснили поїздку до криївки УПА в с. Клубівці.

Близько 70 осіб з уважністю і неабияким зацікавленням слухали цікаву розповідь п. Ігоря Чернецького, голови правління ГО «Фонд руху Михайлівський», керівника реабілітаційного центру «Бандерівський схрон» про діяльність Української Повстанської Армії, якої створення 77- му річницю відзначаємо цими днями.

До Болехова завітали пластуни з усього Прикарпаття

Також знаннями з історії бойових дій І та ІІ світових воєн поділився п. Юрій Саков. Дослідник розповів про технології будування криївок та способи їх функціонування. Опісля відбулися "Козацькі забави" – спортивні змагання в часі яких діти молодь і навіть дорослі мали можливість помірятися силою та спритністю. Також усі мали нагоду посмакувати «Бограч» приготований з любов‘ю на вогні батьками, прогулятися казковим осіннім лісом і насолодилися спілкуванням у християнській атмосфері.

«Такі заходи сприяють і духовному, і культурному, і фізичному розвиткові, а головне - вони зближують людей, вчать нас любити один одного. Це справжнє свято і для діток, і для батьків» - підсумовує враження від недільного дня учасниця заходу п. Неля.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Повідомив о. Роман Влашин

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1