Із 12 по 14 жовтня на парафії Св. Миколая у мікрорайоні Хотінь Калуського протопресвітеріату проходили дні духовної віднови. Суботнього вечора парафіяни мали нагоду брати участь у нічних чуваннях в храмі.

Вони розпочалися біблійними читаннями, завдяки яким активно запрацював біблійний гурток. Потім слідувала Свята Літургія. Опісля відбулося винесення Семистрільної ікони Пресвятої Богородиці та розпочалася адорація святих Таїн.

Особливістю самої адорації були розважання до сім мечів болю Божої Матері та Ісусова молитва на вервиці. Допомагали в організації дійства учасники молодіжної християнської спільноти «Дар». Вкінці чувань о. Андрій Ляхович молився молитви на оздоровлення, а також уділив благословення усім, хто відбув повну молитовну програму. 

В Івано-Франківську вшанували пам'ять Степана Бандери

Наступного дня святкова подія була для дітей, яким сповнилося 7 років життя, і це дало змогу приступити до першого урочистого Святого Причастя. Третього о. Дмитро Кишенюк очолив Святу Літургію з нагоди старого храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке досі пошановується місцевими старожилами. 

"Три дні молитви стали духовним піднесенням для нашої парафії. Вони безумовно дадуть поштовх для майбутнього розвитку спільноти як дітей, молоді так і старших. Робимо церкву живою, щоб, за словами Блаженнішого Святослава, вона була місцем зустрічі з Христом", - розповідає о. Андрій Ляхович.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Повідомив о. Андрій Ляхович