19 жовтня 2019 року у Рожнятівській центральній районній бібліотеці відбулася християнська інтелектуальна гра на тему «Дари і плоди Святого Духа» серед команд парафій Рожнятівського деканату. Такі заходи проводяться з метою вдосконалення знань учасників та надання стимулу для творчого та духовного розвитку молодого покоління.

Інтелектуальна гра у бібліотечній світлиці розпочалась молитвою, яку провели о. Богдан Головчак, о. Петро Романюк, о. Павло Паталій, повідомляє інформаційний центр місцевої парафії Рожнятова.

У змаганнях брали участь команди двох вікових категорій: молодшої – діти віком 10-13 років і старшої – 14-17 років. Кожна команда складалася із шести осіб, мала свого капітана та власну назву.

У катехитичних знаннях змагалися команди парафій Рожнятівського протопресвітеріату: 

- «Діти світла» парафії св. Архистратига Михаїла, с. Цінева (катехит Віра Романюк);

- «Світло надії» парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста, с. Лоп’янка (катехит Світлана Ленько);

- «Еммануїл» парафії Преображення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, с. Спас (катехит Мар’яна Мельник);

- «Діти Ісуса» парафії Різдва Христового, смт Рожнятів (катехит Степанія Дуленчук);

- «Глорія» парафії Успіння Пресвятої Богородиці, с. Верхній Струтинь (катехит Катерина Головчак).

За проведенням гри протягом всього часу слідкувало компетентне журі під головуванням о. Петра Романюка.

Франківські студенти-богослови вшанували пам'ять єпископа Станиславівської єпархії Івана Лятишевського

Переможцями у молодшій віковій категорії стала команда «Діти світла» парафії св. Архистратига Михаїла, с. Цінева (катехит Віра Романюк), старшої – «Світло надії» парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста, с. Лоп’янка (катехит Світлана Ленько). Переможці першого туру візьмуть участь у ІІ етапі інтелектуальної гри в м. Івано-Франківську.

Гра стала для всіх учасників можливістю продемонструвати свої катехитичні знання, ерудованість і вправність, вміння швидко і правильно знаходити відповіді на складні запитання.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!