У вівторок, 22 жовтня, о 18.00 годині у храмі Святих Кирила і Методія (Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова, 32) відбудеться спільна молитва та спогад великого святого Католицької Церкви - Папи Івана Павла ІІ.

«В цей день Католицька Церква латинського обряду згадує у богослужіннях цього святого і ми у нашій парафії приєднуємося. Це Святий, який жив у наші часи і якого ми знали особисто. Це святий, який був близьким до людей і, свого часу - 2001 року, особисто відвідав нашу Батьківщину Україну», - каже настоятель парафії о. Йосафат Бойко, ВС.

В програмі вечора: 17.00 – Сповідь; 18.00 - Божественна Літургія; 19.00 - Благословення мощами Святого і молитва за єдність Церкви за посередництвом святого Івана Павла ІІ.

Через заступництво Святого Папи Івана Павла ІІ громада буде просити у Господа ласки єдності Христової Церкви у цілому світі і в Україні.

 В Івано-Франківську готуються до відзначення 30-ї річниці перепоховання жертв сталінських репресій в Дем’яновому Лазі

«У нашому храмі ми маємо чудову мозаїку Святого Папи, виконану руками о. Євгена Андрухів; а також вже кілька років маємо гарну нагоду вшановувати мощі Святого - ex sanguinе - кров Святого, передану для нашого храму з Ватикану! Наш парафіяльно-монастирський центр є під покровительством Святого Івана Павла ІІ», - розповідає о. Йосафат.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ