Лише три роки діє у селі Церківна Болехівського деканату спортивний клуб «Логос».Це втілення спільної ідеї місцевого священика Ростислава Какапича та майстра спорту спецпризначенця, учасника бойових дій Василя Шикора. 

Бог допоміг нам за цей короткий час вигравати нагороди на рівні України, а нещодавно вперше у Витвицькій громаді, у с. Церківна відбувся відкритий турнір з рукопашного бою "Кубок Прикарпаття", який було організовано Громадською організацією "Логос".

В даному заході взяло участь 5 спортивних клубів: Львівська обласна федерація рукопашного бою, "Логос", "Хануман", "Горянин", та "Еней", загальною кількістю спортсменів близько 70 осіб.

У Яблуньці відзначили 20-літній ювілей шкільної каплиці

"Можливо хтось з спортсменів у майбутньому захоче пов'язати життя зі спортом, можливо з правоохоронними органами але якщо на першому місці у них буде Бог ,то куди б не повело їх провидіння Господнє, Він дарує їм перемогу", - розповідає Ростислав Какапич.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив Ростислав Какапич