8 листопада відбувся храмовий празник на парафії св. Димитрія в с. Княжолука. До святкування парафія готувалася по-особливому. Відбувалася дев’ятниця під гаслом «За мир в наших серцях, наших родинах і нашій Україні».

Кожного дня після Літургії молилися до великомученика Димитрія та блаженної Тарсикії Мацьків, мощі якої перебували у храмі. Протягом цього часу була можливість почути духовні науки, а в один із днів було запрошено першого пароха о. Богдана Тисяка із духовним словом. Також відбувався духовний концерт священичої сім’ї о. Василя Бурія, освячення нових речей та багато інших заходів.

У день храмового празника вірні чисельно зійшлися на святкову Утреню, отримали благословення миром та приступили то Святого Таїнства Сповіді. Літургію соборно спільно з вірними молилися дванадцять священиків.

Парафіяни с. Радча молилися в Польщі

З духовним словом до вірних звернувся Долинський протопресвітер о. Зореслав Котович, згадавши про перші кроки становлення парафії та випробування, які доводилось долати вірним зі своїм священиком. Завершилися урочистості освяченням води та частуванням біля храму.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Пресслужба Долинського протопресвітеріату УГКЦ