Рівно рік у с. Голинь - найбільшому селі Калуського району, при парафії Покрови Пресвятої Богородиці діє однойменна дитячо-молодіжна спільнота. Провадять її місцеві душпастирі: о. Анатолій Козак та о. Микола Хомин.

У неділю, 10 листопада, на парафії с. Голинь відбулося врочисте святкування - першого дня народження спільноти. На свято завітали як самі діти та молодь, а також їхні батьки та всі охочі подивитися як розвинулась, виросла та зросла спільнота.

 «Діти - це майбутнє нашої Церкви та нашого Народу, а тому хочемо їм якнайкраще послужити», - каже о. Анатолій Козак, адміністратор парафії.

Протягом року, що минає, спільнота дуже зросла: як кількістю її учасників, так і темами катехитичних зустрічей. Молодь побувала на Говерлі, а в серпі на велосипедах долучилася до Всеукраїнської Патріаршої прощі в Крилосі.

 «Так, Господи» - фільм про Митрополита Володимира з нагоди його Ювілею

«Дякуємо всім активним парафіянам, батькам та діткам, які є учасниками спільноти, які прагнуть розвиватися духовно, відвідуючи Богослужіння та щонедільну катехизацію», - додає о. Анатолій.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Анатолій Козак