В неділю, 10 листопада у с. Поляниця урочисто відзначили храмове свято.

Старенький храм є великою цінністю села, адже цього року виповнилося 169 років від дня будівництва. Парох храму о. Михайло Дудар звернувся зі словами подяки усім добродіям, які сприяли відновленню і реставрації святині та облагородженні території. Священик у своїй проповіді пригадав парафіянам, що цього річ виповнюється 30 років з моменту виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

На очах стареньких парафіян виступили сльози, а перед очима спогади переслідувань і гонінь нашої церкви. Сьогоднішій парох храму о. Михайло був одним з перших священослужителів Болехівщини, котрі у час підпілля служили Божественні Літургії не у храмах, а на лютому морозі, зазнаваши утисків і гонінь у ті часи, коли білий фелон зливався зі снігом, а чаша замерзала у руках священиків

∙ День української писемності та мови провели на парафії Стрітення Господнього

Долаючи десятки кілометрів пішки священик ішов, щоб вірні мали можливість взяти участь у богослужіннях.

На завершення храмового празника парох подякував священникам з навколишніх сіл і всім вірним, що зберегли батьківську віру у своїх серцях і передають її дітям, онукам та правнукам. 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Віталія Барабаш