В парафії св. Миколая с. Новий Мартинів, що належить до Бурштинського протопресвітеріату, підтримали акцію «Посади дерево миру». В рамках цієї екоініціативи вдалося висадити цілу алею ялин.

Молодь та діти парафії св. Миколая, разом з своїм душпастирем о. Ярославом Озарківим, висадили ялинки в релігійно-історичному центрі «Гора над Дністром».

 Митрополит Володимир благословив усіх, хто долучиться до акції «Святий Миколай іде до сиріт»

Пригадуємо, що з 6 листопада 2019 р., за ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви, стартувала чергова – сьома хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», яка має за мету привернути увагу до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, об’єднати людей у їх стремлінні та молитві за мир, спонукати до бережливого ставлення до навколишнього середовища, збереження та примноження природної спадщини, сприяти формуванню екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

 

Повідомив о. Андрій Кудлик,
референт пресслужби архієпархії в Бурштинському протопресвітеріаті