Вже третій рік поспіль на парафії святого Архистратига Михаїла, села Міжріччя Болехівського протопресвітеріату відбулися передпразничні нічні чування. Місцевий парох, о. Володимир Савчин спільно з дитячим хором “Промінь любові” провели моління.

Розпочався молитовний вечір з акафісту до святого Архистратига Михаїла та всіх безтілесних сил. Діти розповідали присутнім історію  вигнання Архистратигом Михаїлом злих ангелів із раю, що означає його ім'я, а також цікаві історії, притчі, вірші про ангелів, заносили до них свої молитви.

«Святий Архистратиг Михаїл – найкращий приклад борця і охоронця Божого закону», - Митрополит Володимир з нагоди храмового свята в Івано-Франківську

В особливий спосіб прославили Пречисту Діву Марію, співаючи молебні стихири, молячись співану вервицю до Гошівської Матері Божої, підносили свої намірення, запалюючи вогники свічок у вигляді вервиці.

Кульмінацією нічних чувань була Свята Літургія, де кожен мав можливість приступити Святого Таїнства Євхаристії.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Галина Батун