У суботу, 23 листопада, парафіяни храму Вознесіння Господнього разом з парохом о. Іваном Сасом, а також храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (адміністратор о. Михайло Віхоть) та Богоявлення Господнього (парох о. Зеновій Слоїк) м. Івано-Франківська, яких  духовно супроводжував о. Арсен Панчак здійснили прощу до Борислава.

У храмі Святої Анни для прочан відбулася Св. Літургія. Місцевий священник, о. Павло Василів, розповів про мощівник який знаходиться у храмі. Його парафія отримала з Апостольської столиці. У мощівнику вміщені частички: риз Пресвятої Богородиці; одягу Святого Йосифа; волосся Пресвятої Богородиці; столу з Тайної Вечері; хітона Ісуса; шипа з тернового вінка; списа сотника Лонгіна, котрим той проколов бік Ісуса; губки, якою намочили уста Ісуса після розп’яття; Хреста Животворящого; Туринської Плащаниці; каменя з Гробу Господнього і ще багато інших частичок.

 В Івано-Франківську проведуть реколекції для молодих подружніх пар і наречених 

Храм Святої Анни незвичайний. У ньому знаходиться величезна кількість мощей Святих. Отець Павло надзвичайно цікаво розповів про походження традиції пошанування ікон і мощів. Про Святих, мощі котрих знаходяться у храмі, про дивá чудесного зцілення людей, котрі відбувалися у храмі. На сам кінець усі присутні отримали благословення мощівником та приклалися до мощей Святих.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело