Дуже милозвучне у нашій мові слово «милосердя», яке вказує на добро, що виходить із серця. Кожен із нас, в більшій або меншій мірі, потребує цієї милості, яку найбільше нам дарує Господь.

В основі будь-якої церкви чи християнської спільноти завжди стоїть служіння ближнім, бо ж, як писав ап. Яків: «Віра без діл – мертва». Вже не перший місяць парафіяни храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, а також учасники спільноти «Матері в молитві» проводять благодійну підтримку людей, які в силу різних життєвих обставин, сьогодні знаходяться на догляді в Івано-Франківському геріатричному інтернаті.

Цієї суботи, 23 листопада, віряни зі своїм парохом о. Тарасом Нейлюком, вкотре завітали до цих осіб, які вже стали для них справжніми друзями і, як запевняються вони самі, парафіяни для них теж. Привезли те, що й завжди: теплі речі, предмети побуту, речі першої необхідності та гігієни – все, що вдалося зібрати протягом кількох тижнів нашим парафіянам. Долучився кожен.

Отець Тарас постійно повторює: «Неможливо збудувати стіни храму та залишити його порожнім. Спершу потрібно будувати церкву з нашої спільноти!». Так, на парафії тривають будівельні роботи по зведенню храму і до фінішу ще дуже далеко, але творити милосердя – ніколи не буває зайвим.

 День української писемності та мови провели на парафії Стрітення Господнього

«Дякуємо усім нашим парафіянам, які відгукнулися та підтримали нас в цій соціальній ініціативі, а також дякуємо Карітас Івано-Франківськ за те, що навчив нас як можемо служити нашим ближнім», - каже о. Тарас.

Попереду ще багато роботи як з будівництва святині, так і з будівництва єдності нашої парафіяльної спільноти!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ