23 листопада молодіжна спільнота з с. Іваниківки разом з о. Віталієм Козінчуком здійснили молитовне паломництво до м. Львова. Знайомство зі Львовом розпочалося із залізничного вокзалу. До центру міста від нього діти дійшли за півгодини. Дорогою паломники зустрічали цікаві туристичні пам’ятки, роздивлялися місцевість.

Як відомо, у Львові є понад 50 давніх церков різних конфесій. Найбільше паломників вразив Собор св. Юра. Архікатедральний храм УГКЦ – завершальний етап тривалого розвитку архітектури старого Львова. В ньому втілилась і смілива будівнича ідея, і тонке, глибоке відчуття міського ансамблю, і велике прагнення до прекрасного через вираження ренесансно-барокових ідей своєї епохи. Кожен молодий паломник мав можливість приступити до мощей святих, яких у храмі є дуже багато.

Найвідоміша площа Львова – площа Ринок. Знаходиться у центрі, у старій частині міста. Будувати у часи Середньовіччя на площі Ринок мали право тільки представники знаті. Перші згадки про центральний міський майдан датуються далеким 13 століттям.

Прочани з Івано-Франківська відвідали Борислав

Під враженням паломники були після відвідин картинної галереї західноєвропейського мистецтва, що розташована у Палаці Потоцьких – красивій будівлі виконаній у стилі класицизм і зведеній у 19 столітті. Ініціаторами створення палацу стала відома родина Потоцьких. Раніше на місці палацу Потоцьких був невеличкий мисливський будинок. Та родині потрібне було вишукане місце, де можна було б приймати іменитих гостей. Палац вразив паломників своєю пишністю, масштабністю і красою. Всередині збереглися вишукане оздоблення: ліпнина, позолота, мармур. Особливо гостей Палацу Потоцьких зачарувала Дзеркальна зала (танцювальна). Вона часто приймає учасників різноманітних урочистих подій, концертів та мистецьких презентацій.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Віталій Козінчук