21 листопада 2019 року, коли Церква святкує Собор святого архістратига Михаїла й інших безплотних сил, в Іваниківці під час храмого свята відбулася урочиста посвята у члени спільнот «Матері в Молитві» та «Матері Божої Неустанної Помочі».

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин благословив прохання парохіян на затвердження цих двох спільнот. Спільноти «Матері в молитві» і «Матері Божої Неустанної Помочі» ставлять собі за мету регулярні молитви за своїх дітей, дітей парафії та всіх українських дітей.

У с. Козина провели реконструкцію храму [ФОТО]

Опікується спільнотами сотрудник парафії о. д-р Віталій Козінчук. Зустрічі спільнот відбуваються кожного вівторка і кожного четверга. Під час таких зустрічей кожен має можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, спільно помолитися Молебень за здоров’я чи Божественну Літургію, а також вислухати духовну науку священика.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Віталій Козінчук