26 листопада в Петранківській ЗОШ І-ІІІ ст., що на Рожнятівщині (Брошнів-Осадський деканат), волонтери Івано-Франківського духовного центру «Милосердя» Людмила Салига, Віра Лісконог і Марія Рощук провели майстер-клас «Зв'яжи вервицю для воїна».

З такою важливою місією вони приїхали в це бойківське село за сприяння вчительки християнської етики цього навчального закладу Ганни Барчук.

Вервички, які передадуть нашим воїнам на Схід України, в’язали учні, батьки і вчителі. Це дуже хороша високодуховна й повчальна подія.

«Це нестандарт, не повсякдення, а новинка, особливо для учнівської молоді, яка відірвалась від телефонів», – зазначив з цього приводу місцевий священник, адміністратор храму Перенесення мощів св. Миколая о. Володимир Лесюк.

 Триває передплата на Всеукраїнський християнський часопис "Нова Зоря" 

Зв’язані петранчами вервички освятив о. Володимир. На завершення майстер-класу всі присутні спільно молилися на вервичках за мир в Україні.

Світлини Миколи Микитчука

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Повідомила Ярослава Голод