29 листопада у Центрі Паломника «Симеон Лукач» , що при парафії верховних апостолів Петра і Павла с. Старуня, парохом якої є о. Ярослав Середюк, відбулись нічні чування.

У цей день до храму були передані мощі Святого Василія Великого для постійного перебування і молитовного почитання святого. Мощі вдалося отримати за сприяння митр. прот. Степана Балагури, судового вікарія Івано-Франківської Архієпархіі. Паломники урочисто зустріли о. Івана Жука, який привіз і передав мощі до центру паломника.

Програма нічних чувань складалася з Вечірньої, молебня до блаженного мученика Симеона Лукача, молитов на оздоровлення, Вервиці із розважанням та Святої Літургії.

Науки проводив о. Віталій Храбатин, котрий працює в пасторально-місійній комісіі, відділ зовнішніх зв’язків, при патріаршій курії. На згадку про чування о. Віталію подарували ікону із зображенням бл. свщм. Симеона Лукача.

 Єпископ із Канади молився в Івано-Франківську

Традиційно у чуваннях брали участь семінаристи ІФДС, які супроводжували своїм співом моління.

Серед чисельних паломників та священиків, вперше долучився до чувань о. Михайло Сушко зі своїми парафіянами з Івано-Франківська.

Фото Богдан Парфан

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело