Святий Папа Іван Павло ІІ так говорив про Місію: «Добра Народна Місія підштовхує до навернення, тобто повернення до правди і  дружби з Богом тих, хто втратили віру і ласку через гріх, вона кличе до досконалішого життя християн практикуючих, окрилює душі, переконує жити блаженствами, пробуджує священичі і монаші покликання».

Починаючи з п’ятниці, 13 грудня, і аж до празника св. Миколая Мир Лікійських, чудотворця – 19 грудня, на парафіях св. Миколая, що в с. Дуба, та св. ап. Петра і Павла, що в с. Підлясся, Перегінського деканату, на запрошення місцевого пароха о. Володимира Кулика проходить Свята Місія. Її проводять о. Григорій Джала та диякон Ігор Посоленик.

В своїх перших науках священнослужителі звернули увагу слухачів на людській особі, а також на грісі та його впливі на відношення людини і Бога.

«Парафіяльна місія – це час, в якому діє Господь Бог, оскільки люди відкриваються на його благодать. Це час для пізнання Божої Любові, Його Милосердя», - пояснює о. Володимир Кулик.

Щодня парафіяни матимуть можливість приступати до Таїнства Покаяння, щоби максимально скористати із благословенного часу Місії.

Окрім того, душпастирі матимуть зустрічі з молоддю сіл, а також із дітьми дошкільного віку.

Всі ці дні на парафіях перебуватиму мощі св. Миколая, щоби кожен із парафіян, а також тих паломників, які прийдуть на місію, мали змогу приклонитися до них та отримати благословення

Місія для двох сіл буде тривати до свята Миколая, коли громада с. Дуба, відзначатиме свій храмовий празник.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Михайло Луців,
референт пресслужби в Перегінському протопресвітеріаті