З благословення отця-декана Анатолія Козака у селі Голинь відбулися дводенні заходи, які були спрямовані на допомогу дітям сиротам та всім потребуючим людям.

У суботу, 14 грудня, багато дітей, молоді та людей доброї волі взяли активну участь у майстер-класах, які відбулися у місцевій школі та школі мистецтв. Перша локація ліпила смачні вареники, а друга група - виготовляли вервички та різні новорічні прикраси. Також активну участь взяли місцеві душпастирі о. Анатолій Козак та о. Микола Хомин.

У неділю відбулася святкова Божественна Літургія, після якої з передріздвяним  вертепом  завітали учасники реабілітаційного центру "Надія Є" з м. Долина на підтримку та допомогу для дітей з особливими потребами.

«Дякуємо всім хто долучився до цієї благодійної акції та наголошуємо що усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку усім потребуючим дітям та людям з різними потребами. Наша місія - це допомога ближньому, в якому ми завжди бачимо образ Бога, та готові подати руку допомоги усім хто цього потребує. Церква ніколи не може про них забути чи їх відкинути але завжди піклуватися», - звернувся до присутніх о. Анатолій Козак.

 Особливе свято для особливих діток. В Івано-Франківську провели свято Миколая для дітей з особливими можливостями

Кульмінацією подій став благодійний ярмарок, який відбувався на подвір'ї храму Покрови Пресвятої Богородиці, де всі присутні мали можливість купити собі різні солодощі, смаколики, новорічні прикраси, вервички та вареники, які приготували діти та парафіяни села.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Микола Хомин,
референт пресслужби в Голинському протопресвітеріаті