На празника св. Миколая Мир Лікійських, чудотворця – 19 грудня, на парафії св. Миколая, що в с. Дуба, Перегінського деканату, завершилася Свята Місія, яка тривала з 13 грудня. На запрошення місцевого пароха о. Володимира Кулика її провели о. Григорій Джала та диякон Ігор Посоленик.

Цілий тиждень вірні спішили до церкви як вранці, так і ввечері, щоб почути духовні настанови, а також зустрітися з Господом в Пресвятій Євхаристії. Цей тиждень на парафії був насиченою молитви, щодня люди мали можливість сповідатися, приклонятися перед мощами св. Миколая.

Не оминули своєї уваги отці-місіонери і дітей школи, а також дошкільнят у садку. Окрім того завітали із Божим Словом та молитвою до хворих по домівках, які не змогли прийти до церкви.

Свята Місія завершилася урочистим богослужінням з священиками-місіонерами, а також запрошеними священиками з цілого деканату.

Під час останньої науки о. Григорій розповів про особу св. Миколая і його вплив на кожного з нас, а отець-декан Роман Балагура відзначив мужність в обороні віри святого на першому вселенському соборі проти відступника Арія.

 В Івано-Франківську Митрополит провів збори зі священниками Перегінського деканату [ФОТО]

«Нехай Святий Дух керує серцями вірних, які протягом цього тижня слухали Слово Боже і зберігали у своєму серці, щоби те зерно посіяне отцями-місіонерами принесло добрий плід урожай, хто в десять, тридцять, шістдесят чи в сто разів більше - кожен за своєю спроможністю», - побажав наостанок о. Володимир Кулик.

Опісля відбулося освячення води та місійного Хреста. Далі процесійним ходом обійшли з Хрестом вулицями села і встановили перед церкви як пам’ятку про проведену місію на парафії.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Михайло Луців,
референт пресслужби в Перегінському протопресвітеріаті