21 грудня 2019 року у Катехитичному центрі  при Катедральному Соборі Христового Воскресіння відбулась радісна і незабутня подія – учасники дитячої спільноти «Добре серце» організували свято для діточок сонця Івано-Франківська. Святкова зустріч відбулась в рамках благодійного соціального проекту з нагоди святкування дня Святого Миколая для дітей з синдромом Дауна Івано-Франківщини.

Впродовж кількох тижнів діти спільноти старанно працювали, щоб підготувати святкову зустріч, активно долучилися до праці і їх батьки.

І ось хвилююча мить: на свято завітали сонячні дітки з Галича, Долини, Богородчан, Хриплина, Крихівців у супроводі своїх наставників – голови ГО «Сонячні Діти ІФ» Валентини Цури, голови громадської організації «Сонячні промінчики» м. Долини Ольги Ільків.

Молитвою та благословенням розпочав святкове дійство о. Микола Фреїшин. Священник подякував усім присутнім за велике і добре серце, за небайдужість.

Маленькі актори вправно зіграли свої ролі, а Святий Миколай, як і завжди, був добрий і щедрий. Справжньою родзинкою святкової зустрічі став подарунок молодої художниці Катерини Говери-Мельничук - вернісаж картин-портретів сонячних діточок. Молода майстриня зуміла передати на папері не тільки зовнішність дітей, але і їх внутрішню красу.

Святий Миколай у селі Тяпче

Дивлячись на малюнки-портрети п. Ольга Ільків сказала: «Виставка дитячих посмішок мене вразила до глибини душі. Надзвичайно, з точністю та креативним підходом! Мене здивувала наша майстриня Катерина Говера-Мельничук. Це було неперевершено, це людина, яка вкладає душу у своє мистецтво. Катрусе, я безмежно вдячна за такі чудові роботи. Якщо Ви взялись за такі не прості роботи, то Вам велика шана від вдячних батьків. Ви надзвичайно талановита! Нехай Бог обдарує Вас своїм благословенням. Хай Вам щастить!»

Після святкового дійства діти довго не розходились, вони спілкувались між собою, веселились, обмінювались враженнями. А ще на всіх чекало смачне частування, про яке подбали батьки дітей-учасників спільноти.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Микола Фреїшин