Молодь із с. Іваниківки разом зі священником збагачують своєю присутністю мистецькі заходи нашого Івано-Франківська. 26 грудня 2019 року молодіжні спільноти з парафії «св. арх. Михаїла» в Музеї мистецтв Прикарпаття підтримали чудовим молитовним духом відкриття виставки «Крізь хмари» відомого художника з Донбасу Володимира Шияна. Куратором виставки був о. Віталій Козінчук.

Володимир Шиян приймав участь у багатьох місцевих та обласних виставках. Роботи знаходяться у музеях і приватних колекціях України та за кордоном. Найулюбленіший жанр В. Шияна – це натюрморт і пейзаж.

Увазі юних глядачів з Іваниківки було представлено ряд художніх пейзажів, які нагадують В. В. Шияну рідні для нього терени. Автор надає перевагу творчій роботі на пленері. Дотик безпосередньо з природою дає можливість художнику відобразити на полотнах навколишній світ таким, яким він є. Натомість новоспечений дитячий хор, яким професійно займається народна артистка України пані Ірина Фуштей, подарував автору виставки ряд релігійних колядок та віншувань.

∙  В Івано-Франківську триває підготовка до Міжнародного фестивалю “Коляда на Майзлях”

Опісля о. Віталій Козінчук провів екскурсію музеєм для вівтарної дружини та хористів. Прекрасний вечір закінчився на льодовому майданчику, де спільно в молитовному дусі і Божій гармонії молодь провела час. Вважаємо, що християнські цінності слід інкультурувати в мистецтво, дитячі розваги та спорт. А це в свою чергу дасть потужні результати в Очах Господніх.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Віталій Козінчук