В катехитичній школі Воскресіння подякували Богові за «талант». Як відомо, вже довгі роки при Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового діє катехитична школа «Воскресіння».

Ще у 2010 році її діяльність благословив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, а митр. прот. Юрій Новіцький – парох парафії – повсякчас турбується про її належне функціонування. На сьогоднішній день для духовного добра дітей, молоді та дорослих щонеділі трудиться 4 катехитів, музичний керівник та священнослужитель – директор школи о. Роман Влашин.

В останню неділю минулого року в катехитичній школі «Воскресіння» дякували Богові за «талант». Дякували за можливість навчатися катехизмових правд, поглиблювати віру, здобувати знання з біблістики, літургіки, тощо. Літургію очолив директор школи. Розважаючи над недільним євангелієм про запрошених на весільний бенкет, священнослужитель подякував усім, хто вже багато років, позитивно, систематично і сумлінно відповідає на Господнє запрошення до участі в житті катехитичної школи. Заохотив присутніх і надалі бути заслуханими в Боже Слово і творити справжню родинну атмосферу.

∙ Працівники ЛДЦ св. Луки та готелю «Станіславів» спільно з Митрополитом Володимиром подякували Богові за рік, що минає

По завершенні Літургії було озвучено плани на майбутнє, а це Зимовий лижний табір з 12-14 січня та спільне колядування. Опісля всі мали нагоду зануритись у неймовірну атмосферу «свята талантів» де діти та молодь презентували присутнім усі ті здібності та вміння, що ними наділив їх Господь: читали вірші, розповідали про динозаврів, співали пісень, танцювали і показували гімнастичні трюки. Завершилось свято частуванням та складанням побажань на новий 2020 рік.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело