Матч видався дуже результативний – 9:9 і в результаті перемогла дружба.

У суботу, 1 лютого, діти катехитичних шкіл парафій Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, та Богоявлення Господнього, що по вул. Вовчинецька, провели товариський футбольний матч. Діти та молодь парафій приїхали до Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру разом зі своїми душпастирями о. Тарасом Нейлюком та о. Назарієм Касієм.

Попри товариський характер матчу, боротьба на паркеті була найсправжнісінькою. Це відображає і фінальний рахунок – 9:9. Обидві команди показали, що люблять футбол та голові залишати всі сили під час матчу. Але це ще не був кінець вечора.

Після матчу священники організували спільну трапезу для футболістів та вболівальників. Частували піцою та колою і це ще більше зблизило дітлахів обох катехитичних шкіл.

 Запрошуємо на ІІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства!

Душпастирі заявили, що дружні стосунки між парафіями не обмежуватимуться тільки футбольними спарингами, але будуть реалізовані також в інших проєктах.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ м. Івано-Франківськ