Щороку 31 січня є днем Святого Івана Боско, або як Його ще називають Дон Боско. На парафії святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську, по вул. Вербова, 32, дуже люблять цього святого і навіть парафіяльний Ораторій та Катехитична Школа названі в Його честь. Громада щиро вірить, що через Його заступництво Господь благословить дітей, підлітків і молодь і допомагає їм проживати у благодаті та боятися гріха.

В честь цього Святого Покровителя Молоді на парафії щороку організовують взимку і влітку День ораторію. Цьогоріч він відбувся 2 лютого 2020 року і ми вдячні за цей день Богові, нашим отцям, братам, сестрам монахиням, аніматорам і доброчинцям за цей чудовий захід, у якому взяло участь близько 200 дітей різного віку.

Дон Боско жив у ІХХ столітті та створив освітню систему, яка є дуже актуальною і в нас час – запобіжну. Її суть полягає в тому, щоб досягти дисципліни не покаранням, а переконанням. Він стверджував, що дітей та молодь треба оточити такою дбайливою опікою і такою чистою атмосферою, щоб вона не мала спроможності робити щось зле. Також дуже важливими елементами виховання, згідно його повчань, є моменти забав та відпочинку. Наслідуючи його приклад, ми стараємося завжди проводити на нашій парафії різні заходи, щоб наші діти пізнавали, як добре є бути з Богом і радіти у Бозі.

Розпочалося наше свято найважливішим моментом – Божественною Літургією, на якій ми всі спільно молилися. Опісля проводилася реєстрація учасників, після якої діти з великим ентузіазмом поринули у світ цікавих ігор та конкурсів. Вони змагалися одні з одними, заробляючи гроші – «дон боски», за які могли придбати у нашому магазині, як різні смаколики, так і різноманітні ігри та іграшки. Обовʼязковим був конкурс «Катехизм у Пароха», де учасники повинні були показати свої знання молитов та християнських правд віри.

По завершенні всіх конкурсів було визначено 9 переможців – по 3 призових місця у кожній віковій категорії. Всі переможці отримали не тільки різні подарунки, але і виграли поїздку на Буковель, де цілий день мали можливість веселитися та кататися на лижах. Бо спорт також є дуже важливим, щоб загартовувати наш дух. До згаданої поїздки, яку нам подарували доброчинці, долучилися також і підлітки з нашої парафії, які протягом Різдвяних свят несли радість новонародженого Дитятка-Ісуса своєю колядою та вертепом всім нашим парафіянам. Три переможці отримали особливий подарунок - маленький акваріум з золотими рибками.

Найперше дякуємо Богові за таку ласку – нести радість нашим дітям, а також всім тим, хто долучилися, щоб наше свято ораторію було таким родинним та веселим. Дякуємо всім доброчинцям, які жертвували свій час і працю – готували смачні гамбургери та інші смаколики. Вдячність належить і нашим аніматорам, яких цього року було аж 25, і які так гарно та старанно підготували ігри та конкурси, щоб веселити наших учасників. Ну і звичайно ж, нашим дітям, які з великим запалом та радісним духом брали участь у всіх конкурсах. Дякуємо всім вам і чекаємо на всі інші заходи, які будемо проводити на нашій парафії святих Кирила і Методія у Крихівцях!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Йосафат Бойко, ВС