У неділю, 9 лютого 2020 р.Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох о. Іван Сас), пройшло свято прощання з Різдвяним часом - "Розколяда - 2020". Цей захід став доброю традицію в житті парафії.

Після Божественної Літургії у приміщенні храму вокальні колективи дарували присутнім чудові коляди. У цьому виступі брали участь два парафіяльні хори (керівники п. Роман Пасічняк та п. Ігор Присяжнюк), колектив "Спілкарі" спілки бухгалтерів Прикарпаття та вихованці студії дитячої творчості "ArtMix". Кожна колядка у виконанні колективів зустрічалася щедрими та теплими оплесками вдячних парафіян.

По завершенні виступів уся парафіяльна родина та присутні гості вийшли на подвір'я храму, де продовжили свято, частуючись смачними пампушками, печивом, випічкою, канапками та запиваючи теплим узваром. Під час частування всі дружно колядували, вінчували та бажали один одному благословення Божого, щоб за рік дочекати Різдвяних свят.

На завершення заходу парох парафії о. Іван подякував усім парафіянам та присутнім гостям за гарне свято, дзвінкі колядки та чудову родинну атмосферу.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфон

Джерело