У неділю, 9 лютого, на парафії Всіх Святих Українського Народу м. Івано-Франківськ, відбулося величне святкове прощання з колядою.

Було запрошено чимало поважних гостей, які розділили дане торжество. Серед них були: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, міський голова Руслан Марцінків, народний депутат України Оксана Савчук, депутат Віталій Мерінов, а також всечесні отці з очільником східного протопресвітеріату Івано-Франківська прот. Михайлом Сушком.

Розпочали розколяду різдвяним вертепом, учні місцевої парафіяльної катехитичної школи. Підготувала дітей - катехит п. Христина Чорній. Своїм співом, під супровід бандури прославляла Бога п.Ольга Кубік. Також присутні мали змогу насолодитися струнним квартетом Fiesta, керівник Юлія Махняк.

· Зимовий День ораторію відбувся на парафії святих Кирила і Методія [ФОТО]

Згодом співом присутніх потішили семінаристи з Івано-Франківської духовної семінарії. Завершили розколяду хористи парафії, які прославляли новонародженого Ісуса.

Опісля урочистої частини, на парафіяльному подвір'ї, усі зі смаком ласували пампухами з медом і різними смаколиками із ароматними кавою та чаєм.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Анна Волянюк