9 лютого на Парафії Святого Архистратига Михаїла в с. Іваниківці Богородчанського протопресвітеріату вперше відбулося свято «Розколяда». У святі взяли участь новоутворений парафіяльний молодіжний хор «Розарій» під керівництвом народної артистки України п. Ірини Фуштей. Сімейний колектив старшого брата пана Романа Головачука. Гості від Івано-франківського національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Запрошені сотрудником парафії о. Віталієм Козінчуком гості – монахи чоловічого Святотроїцького монастиря з с. Угринів, які знаходяться під духовним керівництвом о. Івана Коваля с. Всіх запрошених гостей порадувала своїм співом наймолодша учасниця дійства чотирьох річна Софійка.

Протягом тривалого часу у храмі панував дивовижний молитовний настрій. Різдвяними піснями, колядками та віншуваннями учасники славили народження Христа Спасителя. По завершенні дійства всі гості мали можливість скоштувати різдвяних пампухів і гарячого чаю на подвір’ї храму.

 · На парафії Святих Кирила і Методія відбулася благодійна розколяда

Розколяда є підсумком циклу різдвяних свят, насамперед дарує людям духовне і душевне просвітлення. З таким настроєм звичайно легше йти у роздуми і Великий піст. Для священиків і парафіян дуже важливо, що цю запроваджену традицію продовжувати й надалі.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Віталій Козінчук