20 лютого 2020 року в світлиці Рожнятівської бібліотеки для дітей, у день коли вся Україна вшановує пам'ять про героїв «Небесної сотні», які віддали своє життя на відстоювання права бути українцем,у світлиці Рожнятівської бібліотеки для дітей знову лунало Боже слово.

В такий важливий і переломний для нашої держави час надзвичайно важливо пам’ятати що у житті все можливо, коли ти із Богом, коли ти віриш, коли ти знаєш і відчуваєш, те що Він поруч, і допомагає тобі коли ти до нього звертаєшся. Саме з таким зверненням до дітей та молитвою розпочав цю зустріч отець декан Василь Пастух, священик церкви Різдва Христового селища Рожнятів.

Сьогодні до світлиці дитячої бібліотеки завітала частина учнів 3-А класу, із класоводом Лесюк Галиною Іванівною. Разом із отцем деканом Василем Пастухом та працівниками бібліотеки, присутні пригадали перші розділи із Біблії про «Створення світу, «Створення людини», «Вигнання з Раю», «Каїн та Авель», «Ноїв ковчег», та зачитували у голос біблійну історію «Вавилонська вежа».

Отець Василь доступно пояснив дітям прочитане, разом із дітьми спільно обговорили почуте. А для кращого засвоєння прочитаної біблійної історії переглянули цікаву мультиплікаційну історію «Вавилонська вежа».

· В Івано-Франківську вшанували Героїв Небесної Сотні

Щиро сподіваємося, що наші зустрічі із Книгою Буття залишають у серцях малечі, маленьку іскринку любові до Бога. Адже немає на землі нічого важливішого ніж любов до Господа нашого. Тож навчімося розуміти це, і життя наше зміниться на краще.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Богдан Головчак,
референт Пресслужби в Рожнятівському протопресвітеріаті

Пасторальне планування

Квітень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3