Протягом 21-23 лютого на парафії святого Андрія Первозванного відбувалися реколекції, які проводив отець Ярослав Тимішак. Щодня вірні мали змогу взяти участь у Святій Літургії, посповідатися, прийняти Святе Причастя, послухати роздуми на різні духовні теми. За три дні було виголошено чотири науки.

У першій науці йшлося про ціль людського життя, про головну мету нашого життя - Царство небесне. У другій науці отець розповідав про любов, значення цієї чесноти для кожного християнина. Тема третьої науки - щастя в житті людини. Проповідник пояснював цю тему, акцентуючи на справжньому щасті для християн, яке полягає в служінні Богові та ближньому.

У останньому розважанні днів духовної віднови йшлося про смерть. Місіонер наголосив на тому, що на той світ ми нічого з собою не візьмемо, що краще збирати скарби на небі, ніж на землі. Після кожної Літургії парафіяни могли отримати благословення мощами св. Миколая Чудотворця та св. Домініка Гусмана, взяти участь у молитвах на оздоровлення.

У суботу відбувалася зустріч отця Ярослава з молоддю парафії, а саме з молоддю УМХ та Карітасу, під час якої вони могли поставити запитання, які їх цікавили.

· Любов'ю служіть один одному: франківський Карітас закликає до соціального служіння у парафіях

У неділю під час Святої Літургії відбулося відновлення хресних обітів, а після них уділення апостольського благословення. Всі парафіяни та гості парафії після реколекцій були задоволеними та наповненими Божим благословенням.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Микола Крушец