23 лютого на парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Стратин Рогатинського протопресвітеріату відбулося святкування 1-ї річниці Катехетичної школи «Ковчег» ім. бл. свщмч. Омеляна Ковча.

Розпочали своє День Народження із Божественної Літургії, опісля якої, діти провели відкритий катехетичний урок для всіх парафіян села під назвою «Церква – наш святий Дім». По завершенні уроку діти провели опитування, щоб краще засвоїти знання з уроку, за що найактивніші парафіяни отримали призи від Катехетичної школи.

Продовжили святкування на церковному подвір’ї, де діти змогли потанцювати банси та співом прославити Господа, а також, з нагоди свята були нагороджені пам’ятками та молитвениками свого Небесного заступника, блаженного Омеляна Ковча.

Архієпархіальна канонічна візитація парафії Вознесіння Господнього

На завершення святкування дітвора отримала святковий торт та інші солодощі, якими поділилися зі всіма парафіянами, та пообіцяла надалі навчатися для глибшого пізнання Любові нашого Творця та Батька, за прикладом та заступництвом блаженного священомученика Омеляна Ковча.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Дмитро Шиманський