У четвер, 20 лютого, у смт. Букачівці з ініціативи митрофорного протоієрея Мирослава Любінця - декана Букачівецького протопресвітеріату, відбулась робоча зустріч церковних урядів даного деканату. На зустріч прибули старші брати, старші сестриці та церковні скарбники щоб разом із деканом обговорити поточні питання та вирішити проблемні питання, якщо такі існують.

Дана зустріч розпочалася із молитви, якою вшанували пам'ять героїв Небесної сотні.

Зустріч проходила у парафіяльному домі в теплій атмосфері. Із батьківською теплотою о. Мирослав  звернувся до усіх присутніх пригадавши, що кожна парафія є центом життя з Богом і ми є покликані допомагати священикам втілювати постанови синоду Єпископів роблячи кожну нашу спільноту «живою парафією» з центром життя у Христі.

Окрім того, він пригадав присутнім про їхні обов’язки перед Богом та парафією зачитавши парафіяльний правильник. Отець наголосив на обов’язку створення при кожній парафії парафіяльної та економічної рад для допомого у функціонуванні парафії у руслі постанов синоду єпископів «жива парафія».

Одним із важливих напрямків життя парафії є харитативна діяльність, де ми не повинні забувати про знедолених та опущених, самотніх та хворих, одиноких та багатодітних, напівсиріт та сиріт на наших парафіях та старатися всілякими способами огортати їх любов'ю.

Наголошувалося про тісну співпрацю та допомогу священикам у катехитичній праці на парафіях, що є основним пріоритетом у вихованні дітей та молоді.

· На одній з парафії Калуша відбулася Свята Місія

В подальшому кожен з присутніх міг висловитися та задати питання до о. Декана. Зустріч пройшла в теплій атмосфері. Усі присутні погодилися із думкою, що такі зустрічі варто проводити частіше. Користаючись нагодою представники кожної парафії запросили отця Мирослава із візитацією у свої парафії.

Із вдячністю Богові та усім присутнім зустріч завершилася подячною молитвою.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Андрій Тимончак,
референт пресслужби Букачівецького протопресвітеріату