Великий піст – це час для призадуми та переосмислення свого життя. З цієї нагоди 6-7 березня 2020 року відбулися реколекції для молодіжної спільноти ”Метаноя” парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська.

Дні духовної віднови проходили у реколекційному домі отців-редемптористів у с. Ямна. Науки проводив сотрудник парафії, духівник спільноти о. Андрій Заліський. Тема реколекцій – ”Цінність людського життя та правдива любов до себе”. У часі наук молоді люди роздумували про те, як оцінює життя людини сучасний світ і як це життя оцінює Господь.

Лицарі Колумба в Івано-Франківську склали присягу

Духовні науки поєднувалися зі спільними молитвами, переглядом повчальних відеороликів та відвертими розмовами про те, що цікавить сучасну молодь. Також усі бажаючі могли приступити до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

Завершилися реколекції доброю постановою, щоб такі дні Духовної віднови стали доброю традицією в житті парафіяльної молоді.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело: kom.if.ua