10 березня 2020 року до Рожнятівської бібліотеки для дітей завітали учні 5-Б класу Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класовод Віра Омельянівна Візнович).

Частина учнів, що завітала, уперше знайомилися із проектом «Голосні читання Біблії».

Традиційно зустріч розпочав отець Микола Андибур молитвою. Присутні пригадали перші розділи Старого Завіту та познайомилися з новими біблійними історіями, зокрема: «Покликання Аврама», «Народження Ізмаїла», «Господь повторює Свою обіцянку», «Жертва Авраама».

Отець Микола наголосив діткам, що зараз ми перебуваємо у періоді Великого посту і дуже важливо обрати для себе те, чим ти зможеш прислужитися в цей час Богові, та пам’ятати про те, що обов’язково потрібно посповідатися в цей час.

Великопосні реколекції молодіжної спільноти "Метаноя"

Підкріпити почуте допоміг дітям перегляд мультфільму «Покликання Авраама».

Бібліотекар Соломія Степанівна Смикуліс пригадала дітям про вшанування у березневі пам’яті про великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

В свою чергу учні 5-Б класу взяли участь у марафоні дитячого читання "Єднаймо душі словом Кобзаря". Та із задоволенням декламували вірші Шевченка на пам'ять.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інфо-центр Рожнятівського протопресвітеріату