Зараз настав такий період, коли ми багато часу проводимо вдома. Багато наших ідей не можемо зреалізувати, просто необхідно перечекати і ми зможемо більше оцінити те, що для нас було звичним до цього часу.

Тому катехитична школа парафії святого Миколая с. Ямниця Єзупільського протопресвітеріату продовжує свою роботу у дистанційному режимі.

«Хоча ми віддалені один від одного фізично, але ми не маємо втрачати духовної єдності. Зараз в нас час Великого посту, цього року він для всіх є особливим і справжнім випробуванням. Тому не забуваємо про молитву і наші постанови на піст», - кажуть в школі.

Дітям і батькам пропонуються катехитичні завдання, які вони можуть використати для  поглиблення своїх знань та корисного проведення часу.

Це все сприяє тому, щоб катехитична школа і надалі працювала, хоча дещо в іншому режимі. Відеозаняття катехизацій можна знайти на сторінці парафії святого Миколая с. Ямниця у мережі фейсбук.

Зараз розробляються відео уроки для дітей, які готуються до першої святої Сповіді та урочистого Святого Причастя.

 Митрополит Володимир оголошує збірку на потреби боротьби із пандемією

Так само створено дві онлайн молитовні групи - Молімося разом ( спільна онлайн молитва священика і вірних кожного дня о 21:00) та Спільнота "Матері в молитві" ( молитва кожного дня о 19:00. За участю ревнительки спільноти).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Рожак