Парафія Всіх Святих Українського Народу м. Івано-Франківська долучилася до флешмобу Спільноти Святого Егідія #допоможу_чим_можу. Егідійці повідомили містян, що з початком карантину бездомні не мають можливості харчуватися в їдальнях, заробити чи просити собі на харчі, тому вкрай важливо підтримати потребуючих у цей непростий час.

3 квітня парафіяни – дорослі разом з дітьми, літні та священики – готували гарніри з м’ясом, закуповували фрукти та солодощі. Особливо до приготувань бутербродів долучилися дітки, які з великим трепетом на кожну скибку хліба клали старанно підготовлені інгредієнти. Дотримуючись карантинного режиму, кожну порцію їжі, окремо упаковану, принесли до храму, де парафіяльний священик Ярослав Рохман склав усе в авто і перевіз до дзвінниці, поруч Архікатедрального Собору, де передав їду спільнотівцям, а вони роздали бездомним та потребуючим, яких в той день прийшло майже сотня.

 Медичним капеланам Івано-Франківської Архієпархії передано засоби індивідуального захисту від вірусу

«Я був голодний і ви мене нагодували», - саме цю заповідь Христа виконати вдалося того дня. Кожен парафіянин відчував себе причетним до великої благородної справи милосердя. Додамо, що всі новини, щоденно уривки зі Святого Письма та духовні розважання отці парафії подають у парафіяльній Viber спільноті «ЖИВА ПАРАФІЯ».

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив Ярослав Рохман