Яка прекрасна наша Земля! Вона подарована нам Богом. Земля - це наш дім і нашим обов'язком є дбати про неї. 22 квітня вона святкувала свої іменини, адже, як відомо, саме цього дня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі.

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля тощо.

З ініціативи референта з питань екології Єзупільського протопресвітеріату о. Ярослава Рожака та катехита парафії Святого Миколая с. Ямниця Ольги Рожак діти катехитичної школи долучилися до відзначення святкування Міжнародного дня Землі. Формування екологічної свідомості молодого покоління є неабияк важливою складовою комплесного християнського виховання.

· Папа: «Бог прощає завжди, людина – деколи, природа – ніколи»

Враховуючи що, зараз ми всі перебуваємо в умовах карантину, тому не вдалося провести заплановані заходи, а саме екологічну вікторину. Тому діти активно долучилися до відзначення цього дня своїми художніми малюнками. Основна мета зазначеного заходу - формувати віру в Бога-Творця, Який довірив нам Землю та відповідальне ставлення до Його творіння. А також виховувати у дітей шанобливе ставлення до творіння Бога, яке засвідчуватиме шанування самого Творця.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Рожак