На парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Голинь, Калуського району, традиційно в ніч з 12 на 13 число місяці відбуваються молитовні нічні чування. Попри карантинні обмеження, парафіяльні душпастирі о. Анатолій Козак та о. Микола Хомин, вирішили не відмовлятися від цього доброго звичаю та провели нічні моління в режимі онлайн.

У програмі чувань була вервиця, молебень до Богородиці, Свята Літургія, Адорація та молитва прослави Пресвятої Богородиці.

Всі моління, як зазначив о. Анатолій Козак, були за відвернення пандемії коронавірусу, за мир і спокій в Україні та на парафії, за усіх хворих та потребуючих людей, за усіх медичних працівників та волонтерів, за наших військовослужбовців та усіх наших парафіян.

· У Всесвітній День медичної сестри капелани молилися за тих, хто на «передовій»

На завершення отці заспівали пісню на прославу Богородиці та пригадали, що саме рік назад відбулася молитовна хода зі свічками по вулицях села Голинь.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Микола Хомин