Парафія святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську (вул. Вербова, 32), під опікою Згромадження Воплоченого Слова, активно продовжує розбудувати свою «живу парафію». В громаді вже діє ряд соціальних проєктів, такі як дитячий ораторій, катехитична школа, а в самому розпалі будівництво християнського дитячого садочка «Ковчег».

В місяці травні, за словами настоятеля парафії о. Йосафата Бойка, ВС, є три великих свята: день міста Івано-Франківська (7 травня), день Матері (друга неділя травня) і храмовий празник Святих Кирила і Методія (24 травня).

Спеціально до цих урочистостей парафіяни вирішили привітати медичних працівників різних лікарень міста та подарувати їм каву власного виробництва.

«Цього року ми не маємо можливості святкувати урочисто ці святкові дні через карантинні обмеження, тому ми від імені нашої парафії хочемо зробити такий маленький жест любові, поваги, пошани і вдячності нашим лікарям - тим, які ризикуючи своїм здоров’ям і життям, віддано служать хворим - подарувати каву - нашу ПАРАФІЯЛЬНУ КАВУ», - розповідає про задум о. Йосафат.

Парафія регулярно виготовляє подібну сувенірну продукцію та реалізовує її між усіма бажаючими. Виручені кошти спрямовують для будівництва християнського дитячого садочка «Ковчег».

Окрім брендованого напою, медпрацівники також отримали у подарунок іншу парафіяльну сувенірну продукцію: газети, буклети, календаріі блокноти.

«Це правда, що про лікарів говорять і пишуть, коли щось не так, але мало говорять про їхнє віддане щоденне служіння. А таких жертовних лікарів є дуже багато. Тому ми хочемо подякувати нашим лікарям за все, що вони роблять для людей з нагоди цих трьох дат – Дня Міста, Дня Матері і Храмового Свята Святих Кирила і Методія», - зазначив о. Йосафат Бойко.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Йосафат Бойко, ВС