Cвяткові зустрічі молитовних спільнот, молитва Тезе, вечірні чування, святкові богослужіння та неповторні пісні у виконанні учасниці співочого талант-шоу "Голос країни", прикарпатської співачки Галини Рудик – такими були головні заходи на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця,105, адміністратор о. Михайло Віхоть) з нагоди храмового празника.

Розпочалися святкування у середу, 3 червня святковою зустріччю молитовної спільноти Мир Вам! У четвер, 4 червня, приготування до храмового празника продовжилися святковою молитвою прослави під час зустрічі спільноти Святого Миколая. У п'ятницю, 5 червня, у храмі відбулася молитва Тезе. 

У суботу, 6 червня відбулися заупокійні богослужіння з нагоди Вселенського поминання померлих. Окрім того, для парафіян було проведено вечірні чування, які розпочалися Великою Вечірнею з Литією. Учасники чувань мали нагоду послухати науки з нагоди Декади місійності, яку виголосив адміністратор храму о.Михайло Віхоть та з нагоди Року Слова Божого в УГКЦ, яку підготував Олесь Маргітич, директор Формаційної Школи Святого Миколая та старший служитель спільноти Святого Миколая.

У неділю, 7 червня, в свято П’ятидесятниці, на парафії Зіслання Святого Духа відбулися святкові Літургії о 8:00, 10:00 та 12:00 год. Привітали парафіян також запрошені на свято священники: о.Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього, а також о.Зеновій Слоїк, парох парафії Богоявлення Господнього м.Івано-Франківська.

Після кожної Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою.

Привітав отців церкви та парафіян з храмовим празником також міський голова п.Руслан Марцінків та вручив душпастирям подяки за плідну працю.

Окрім того, на храмовому празнику пролунали пісні учасниці телевізійного співочого талант-шоу "Голос країни", співачки AMELIKA  (Галини Рудик) під супровід гітариста з Іраку MOMIN.

Усі духовні заходи з нагоди храмового празника можна було переглядати онлайн на YouTube–каналі парафії «Храм Зіслання Святого Духа УГКЦ, м. Івано-Франківськ».

На завершення о.Михайло Віхоть привітав присутніх із празником Зіслання Святого Духа та побажав, щоб Всемилостивий Господь благословив усіх та щедро обдаровував своїми ласками.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа