Празник Всіх Святих Українського народу завжди по-осбливому відзначають на однойменній парафії м. Івано-Франківська, адже це їхнє престольне свято. Більше того, саме цього дня 2016 р. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківським Владика Володимир Війтишин врочисто освятив храм Всіх Святих Українського народу, що на перетин вулиць Українських Декабристів – Глінки.

«8 років тому - у 2012 році на цьому місці був освячений хрест і відслужена перша Божественна Літургія. У 2013 році розпочато будівництво храму, а вже через три роки, у 2016 новозбудований храм освятили», - пригадує адміністратор парафії, о. Василь Чорній.

Урочистості з нагоди відзначення храмового свята очолив о. Іван Стефурак - директор Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Під час спільної молитви о. Іван виголосив проповідь та привітав громаду з храмовим святом.

Радість святкування також розділили чисельно запрошені гості, серед яких Народна депутатка України - п. Оксана Савчук, яка в свою чергу передала привітання від міського голови Івано-Франківська.

На завершення душпастирі спільно освятили воду та окропили нею присутніх вірян.

За матеріалами пресцентру парафії Всіх Святих Українського народу УГКЦ