З 23 по 26 липня 2020 року Іваниківська катехитична школа «Rosarium» разом з о. Віталієм Козінчуком провела в молитовному дусі вихідні в монастирі сестер мироносиць у Ямній (Яремче).

Вікенд був насичений молитовною програмою та різними іграми. Діти зі спільноти «Rosarium» мали можливість разом з регентом парафії Іриною Фуштей та дяком Іриною Матієшин роздумувати над справжньої дружбою з Ісусом і ближніми, як Дух Святий діє у житті людини, що таке справжнє прощення та багато іншого. Відпочинок дітей доповнили різні інтерактивні ігри, веселі забави, ранкові руханки та банси.

Кожна дитина відкрила новий талант для себе. Хлопці мали можливість вправлятися в контактних видах спорту. Дівчата під керівництвом Ірини Фуштей вдосконалювалися в хоровому співі. Всім учасникам спільноти особливо сподобався пленер на горі Маковиця. За допомогою стильового напрямку супрематизму учасники спільноти вчилися передавати красу навколишнього світу сотвореного Всевишнім.

"Стратегія сучасного душпастирювання передбачає певної акомодації – пристосування до світу дитини. Священник повинен відчути внутрішні хвилювання і радісні коливання молоді, для якої він служить. Це потрібного для того, щоб їх направити в правильне християнське русло", – розповідає о. д-р Віталій Козінчук.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. д-р Віталій Козінчук